İnstagram
WhatsApp
Telefon
  • Adapazarı/Sakarya
Tertemiss Firması

Tertemiss Firması

Tertemiss Firması temizlik firması Sakarya merkezde kurulmuş olup      Sakarya, Adapazarı, Serdivan Erenler, Sapanca, Arifiye, Maşukiye, Kırkpınar, Hanlı Sanayi bölgelerine eksiksiz temizlik hizmeti vermektedir.

Firma temizlik alanında sektörün lokomotifi konumunda. Yaptığı işler, referanslar, kaliteli malzeme kullanımı, garantili hizmet anlayışı en önemlisi güler yüzlü ve profesyonel takım arkadaşları ile işini en iyi şekilde yapmanın güveniyle hareket eder.

Tüm temizlik ihtiyaçlarınız için yenilikçi çözümler sunarız. Tam gün temizlik işlerinizde personellimizin çalışma saatleri sabah: 09.00 akşam 17.00 şeklindedir. Şirketimiz çalışanı 8 saat çalışma prensibiyle hareket eder ve iş erken bitti erken çıkayım olayı yaşanmaz. İş bitiminde eğer çalışmadan memnun kalmadıysanız işin telafisi için yeni bir personel gönderilerek memnuniyet sağlanır. Tüm bu işlemleri hiçbir sorunla karşılaşmadan sağlarız.

Tertemiss Firması maksimum müşteri memnuniyeti hedefiyle hareket eder. İsterseniz part time hizmetlerimiz de mevcuttur. Tamamen sizlerin çalışma şekline veya yaşamınıza göre temizlik hizmeti organize edebiliriz. Temizlik ihtiyaçlarında erkek veya bayan personel de isteyebilirsiniz. Tüm çalışanlarımız düzenli olarak eğitimlerden geçmiş olup işini profesyonel olarak yapar. Yaptığımız tüm işlerde karşılıklı güven esasına dayalı olarak hareket ederiz. Yaşam alanlarınızdaki eşyaların dokusuna zarar vermeden derinlemesine temizlik yapılır.

Tertemiss Firması Sakarya temizliğin her alanında ihtiyaç duyduğunuz veya duyacağınız hizmeti son teknoloji makine ve kaliteli ürünlerle hızlı ve itina ile yerine getirir.

Sosyal Medya :
Temizlik Firması Sakarya
ÖNCEKİ
Temizlikçi Bayan Sakarya
SONRAKİ