İnstagram
WhatsApp
Telefon
  • Adapazarı/Sakarya
Adapazarı Temizlik Şirketi

Adapazarı Temizlik Şirketi

Adapazarı Temizlik Firması

Adapazarı Temizlik Firması, Tertemiss Temizlik Firması olarak temizlik adına her türlü teknoloji ve yeniliği sizlere sunmaktayız. Maksimum müşteri memnuniyeti hedefiyle Adapazarı’nda en çok tercih edilen firma olarak, bizlere duyulan güven ve olumlu referanslarla yolumuza sizlerle birlikte devam ediyoruz.

Adapazarı Temizlik Firması, profesyonel hizmet ve avantajlı fiyatlarla sizler de tanışın. Saatlik, günlük, haftalık, aylık periyodik tüm temizlik ihtiyaçlarında kaliteli temizlik malzemeleri, uzman güler yüzlü takım arkadaşlarımız ile yüksek güvenlik prensibi ile çalışmaktayız.

Temizlik Firması Adapazarı, temizlik adına ihtiyacınız olan ortamda her ayrıntı titizlikte temizlenir. Temizlik yapılan alanda hiçbir eşyaya zarar vermeden koltuk, dolap, halı, duvar, parke her şey güvenle ve titizlikle temiz hale getirilir. Firma kullanılan temizlik malzemelerini kendisi temin eder. Kaliteli temizlik ürünleri ile hiçbir dokuya zarar vermeden üstün temizlik hedeflenir.

Evinize, iş yerinize, ofisinizde, otel, apart, yurt, restoran vs. gibi ortamlarda ihtiyacınız olan temizlik işinin uzmanı kişiler tarafından belirlenen saatlerde yapılır. Çalışma saatleri işin, evin, büronun vb. gibi durumuna göre belirlenir. Kullanılacak temizlik malzemeleri temizlik yapılacak mekana göre seçilir. Temizliğe başlama ve bitiş saatleri size bildirilir ve o saatlerin dışına çıkılmaz.

Adapazarı Temizlik Firması Tertemiz Temizlik Firması tüm temizlik ihtiyaçlarınızda sektörde en iyi olmanın verdiği sorumluluk ve duyulan güvene layık olmak için her zaman kendimizi yeniliyoruz. Sizler de temizlik ihtiyaçlarınız için bizlerle görüşmeye ne dersiniz? Aradığınız tüm ihtiyaçları bizde bulacağınıza inanıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

4+1 ev temizliği yapılacak. Yalnız temizlik cumartesi olması gerekiyor. Acilen fiyatla birlikte döner misiniz?

Telefon numaramızdan bizlere ulaşırsanız sizlere detaylı bilgi verebiliriz.

Tabi ki. Aradığınız taktirde istediğiniz zaman planlama yapabiliriz.

Firmamız inşaat temizliği yapmaktadır.