İnstagram
WhatsApp
Telefon
  • Adapazarı/Sakarya
Erenler Temizlik Şirketi

Erenler Temizlik Şirketi

Erenler Temizlik Firması

Erenler Temizlik Firması güvenilir, hızlı ve kusursuz temizliğin adresi Tertemiss Temizlik Firması profesyonel hizmet vermeye devam ediyor. Sektörde en çok tercih edilen firma, Erenler’de referansları ile tüm temizlik gereksinimleri ve dezenfektasyon ihtiyaçları için güvenle hizmet sunar.

Erenler Temizlik Firması temizlik hizmetleri kapsamında yatak, yorgan, koltuk yıkamadan, cam, ev, villa temizliğine, mutfak, restoran temizliğinden otel, apart, yurt, okul temizliğine kadar baştan sona tüm temizlik ihtiyaçlarını karşılayarak sizlere en iyi hizmeti sunar. Temizlik esnasında kaliteli temizlik ürünleri ile hiçbir eşya zarar görmeden itina ile temizlenir, hijyen hale getirilir.

Salgın hastalık nedeniyle hijyenin öneminin gittikçe artması çeşitli virüs ve bakterilerin dezenfektanlarla ölmesi, yok edilmesi gereğini doğurmuştur. Tüm bu işlemlerin profesyonel ellerde yapılması en iyi sonucun alınmasını sağlar. Firmamız, mütemadiyen elemanlarımıza temizlik konusu, kullanılacak temizlik ürünleri, temizlik aletleri ve kullanımı, profesyonel bir temizliğin gerekleri olarak bir dizi eğitim verilir. Haşere ilaçlama hizmetleri uzman ellerde profesyonel olarak yapılır.

Erenler temizlik firması site konut temizliği, apartman temizliği, merdiven temizliği, cami temizliği, avm temizliği, inşaat temizliği konusunda da periyodik olarak çalışma saatleri belirlenerek haftalık, aylık, günlük veya part time hizmeti vermektedir.

Temizlik Firması Erenler bir telefon kadar yakınız. Ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanın. Profesyonel hizmet ve kaliteli temizlik ürünleri ile etkili ve hijyen temizlik için sizleri bekliyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

4+1 ev temizliği yapılacak. Yalnız temizlik cumartesi olması gerekiyor. Acilen fiyatla birlikte döner misiniz?

Telefon numaramızdan bizlere ulaşırsanız sizlere detaylı bilgi verebiliriz.

Tabi ki. Aradığınız taktirde istediğiniz zaman planlama yapabiliriz.

Firmamız inşaat temizliği yapmaktadır.