İnstagram
WhatsApp
Telefon
  • Adapazarı/Sakarya
Serdivan Temizlik Firması

Serdivan Temizlik Firması

Serdivan Temizlik Firması

Serdivan Temizlik Firması, Tertemiss Temizlik Firması sizlere en iyi temizliği yüksek hassasiyet ve güvenle sunmaktadır. İnşaat sonrası ve öncesi temizliğinden, ev, bahçe temizliğine, otel, apart, yurt temizliği, yatak yorgan, koltuk, halı yıkama, cam temizliği, mutfak, restoran temizliği vb. tüm temizlik ihtiyaçlarınızı titizlikle karşılamaktayız.

Serdivan temizlik firması sektörde en çok tercih edilen temizlik firması olarak bizlere duyduğunuz güven ve referansla hareket ederek aldığımız sorumluluğun farkındayız. Tertemiss Temizlik Firması maksimum müşteri memnuniyetiyle son teknoloji makineler ve aletler ile kaliteli temizlik malzemeleri kullanarak işlerimizi detaylı olarak yapmaktayız.

Profesyonel ekibimiz inşaat sonrası temizlik, endüstriyel alan temizlikleri gibi ihtiyaçlarla ekip olarak gelerek kullanılacak malzeme, kaç kişi gerekiyor bunun fizibilitesini yaparak mesai başlama saati ve bitiş saatine riayet edecek şekilde temizliği bitirir ve kontrolü yapılarak teslim edilir.

Ev, ofis, villa, iş yeri, büro, koltuk, yorgan, sandalye vs. tüm temizlik işleri sizler için uygun saatler belirlenerek çalışma planı hazırlanır. Part time, günlük, haftalık, aylık şekilde düzenleme yapılabilir. Sinema salonları koltukları, sandalyeleri, ev koltukları, yataklar yerinde temizlenerek hijyen hale getirilir. Buharlı makinelerimizle temizlenir 6-8 saat içerisinde kullanıma hazır hale getirilir.

Temizlik Firması Serdivan, Tertemiss Temizlik Firması temizliğin ve güvenin tek adresi. Bizi her zaman arayabilir, profesyonel hizmetlerimizle tanışabilirsiniz. Temizlik artık bizimle çok daha kolay ve güvenli.

Sıkça Sorulan Sorular

4+1 ev temizliği yapılacak. Yalnız temizlik cumartesi olması gerekiyor. Acilen fiyatla birlikte döner misiniz?

Telefon numaramızdan bizlere ulaşırsanız sizlere detaylı bilgi verebiliriz.

Tabi ki. Aradığınız taktirde istediğiniz zaman planlama yapabiliriz.

Firmamız inşaat temizliği yapmaktadır.