İnstagram
WhatsApp
Telefon
  • Adapazarı/Sakarya
Dezenfeksiyon

Dezenfeksiyon

Dezenfeksiyon Sakarya Tertemiss Temizlik Şirketi, cansız objeler üzerinde sporlar hariç hastalıklara neden olabilen çeşitli mikroorganizmaların ortadan kaldırılması ve çoğalmalarının sonlandırılması işlemini özenle yapar. Mikroorganizmalar insan vücudu, hava, halılar, kumaşlar, toprak, koltuklar kendilerine uygun çoğalacak yerleşecek yaşam alanları bulurlar. Tüm bu saydığımız yerler bakteri virüs bir nevi mikrop yuvasıdır. Evlerin, hastanelerin, otellerin, restoranların, okulların mikroorganizmalardan arındırılması gerekir. Özellikle hastaneler, ameliyathaneleri, tıbbi cihazların özel ve belli standartlarda dezenfekte edilmesi zorunludur. İşte dezenfeksiyon işlemleri sayesinde bakteri, virüs, mantar gibi sağlık için zararlı mikroorganizmalar temizlenir, çoğalmaları engellenir.

Dezenfekte işlemleri Tertemiz Temizlik Firması tarafından itina ile yapılır. Bu işlemde bazı kimyasal ürünlerin kullanılması gerekir. Dezenfektanlar veya yüksek ısı verilerek yapılan işlemler ile iş yeriniz, eviniz dezenfekte edilir.

Sterilizasyon kelimesi ise tüm mikroorganizmaların yok edilmesi amacıyla yapılan işlemdir. Bu işlem tek seferlik yapılır. Bu sayede mikro organizmalar yok edilir.

Dezenfeksiyon Sakarya Tertemiz Temizlik Şirketi bu konuda özel eğitim almış personeli ile hızlı etki eden, tüm zararlı mikroorganizmalara karşı etkili, çevreye, eşyalara zarar vermeyen, renksiz kullanımı kolay dezenfektanlarla kesin çözüm bulur.

Firma, Dezenfeksiyon Sakarya işlemlerinde uygulama yöntemlerine yapılacak yere göre kendisi belirlemektedir. Uzman ekip gerekli incelemelerden sonra hazırlıklarını yapar ve size sağlıklı temiz bir ortam hazırlar.

Yıllardır temizliğin her alanında hizmet veren firmamız çalışma saatleri ve fiyat avantajları ile sizlere yardımcı olmaya devam etmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

4+1 ev temizliği yapılacak. Yalnız temizlik cumartesi olması gerekiyor. Acilen fiyatla birlikte döner misiniz?

Telefon numaramızdan bizlere ulaşırsanız sizlere detaylı bilgi verebiliriz.

Tabi ki. Aradığınız taktirde istediğiniz zaman planlama yapabiliriz.

Firmamız inşaat temizliği yapmaktadır.