İnstagram
WhatsApp
Telefon
  • Adapazarı/Sakarya
Dış Cephe Cam Temizliği

Dış Cephe Cam Temizliği

Sakarya Dış Cephe Cam Temizlik Şirketi Tertemiss Temizlik Şirketi tarafından   güvenle pırıl pırıl yapılmaktadır.

Firmamız dış cephe cam temizliği, fabrika temizliği, ofis temizliği, villa temizliği, iş yeri temizliği, inşaat sonrası temizlik, merdiven temizliği, otopark temizliği, güneş paneli temizliği, dezenfeksiyon hizmetlerini eksiksiz olarak yerine getirir.

Günümüzde inşaat sektöründeki gelişmeler, şehirlerin artık çok kalabalık olması konut ihtiyacını doğurdu. Oteller, plazalar, gökdelenler, alışveriş merkezleri, hastaneler gibi çok katlı binalar yapılmaya başlandı. Yüksek binalarda cam silmek problem haline geldi. Dış cephedeki camlar dışarıdan gelen toz, yağmur gibi sebeplerden dolayı çabuk kirlenir. Güneşin de aydınlatmasıyla da camlarda rahatsız edici bir görüntünün yanı sıra bakteri ve mikropların oluşması için de ortam sağlanmış olur.

İş yerinizde camların kirli olması müşterilerinizin gözünde de farklı bir imaj yaratır. Tertemiss Temizlik Şirketi kurumsal olarak her alanda temizlik hizmeti vermektedir. Yaz kış dış cephe cam temizliği hizmetini profesyonel ekibimiz ile uygun temizlik yöntemleri ile yapmaktayız.

Dış Cephe Cam Temizliğinde temizlik yapılacak mekanın durumuna göre temizlik yöntemleri planlanır. Sepetli vinç, iskele, sarkarak veya teleskop yöntemi gibi seçenekler camlarınız temizlenir. Binanın yüksek olması, camların ulaşılamaz olması Tertemiss Temizlik firması için sorun teşkil etmez. 

Uzun yıllardır temizlik hizmeti veren firmamız tecrübesi ile dış cephe cam temizliği camlarınızı pırıl pırıl yapmaktadır. Tüm temizlik ihtiyaçlarınızın sorunsuz bir şekilde yapılması ve uygun fiyat avantajlarıyla tanışmanın tam zamanı diyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

4+1 ev temizliği yapılacak. Yalnız temizlik cumartesi olması gerekiyor. Acilen fiyatla birlikte döner misiniz?

Telefon numaramızdan bizlere ulaşırsanız sizlere detaylı bilgi verebiliriz.

Tabi ki. Aradığınız taktirde istediğiniz zaman planlama yapabiliriz.

Firmamız inşaat temizliği yapmaktadır.