İnstagram
WhatsApp
Telefon
  • Adapazarı/Sakarya
Ev Temizliği

Ev Temizliği

Herkes temiz sağlıklı bir ortamda yaşamak ister. Ev temizliği o yüzden çok önemlidir. Temizlik firmaları ve kendi yaptığımız temizlik arasında farklar vardır.

Ev Temizliği Tertemiss Temizlik Firması elemanları belirli eğitimden geçmektedir. Hangi malzemenin ürünün nasıl ve nerede kullanılması gerektiğinin bilinmesi önemlidir. Firma nano teknolojisi cihazlarla profesyonel olarak temizlik gerçekleştirilmektedir. Böyle bir temizlik sayesinde evinizde çocuklarınızla gönül rahatlığı ile oturabilme imkanı bulursunuz. Firmamız Ev Temizliği oldukça hassas ve özel temizlik ürünleri kullanmaktadır.

Ev Temizliği mutfak, halılar, koltuklar, banyo, tuvaletler, camlar, dolapların temizlenirken ana malzemenin de zarar görmemesi gerekir. Yağın, kirin, buharın en çok olduğu mutfaklar hanımların en çok rahatsız olduğu temizlemek için uğraştığı yerlerdir. Yağ lekelerinin çıkartılması, dolapların zarar görmeden temizlenmesi için firmamız özel ürünler ile derinden temizlik sağlar.

Halılar ve koltuk temizliği koltuk kumaşları, halıların özellikleri çok önemlidir. Bunların temizliğinde firmamız farklı formüllerle ve ürünlerle çalışmaktadır. Banyo, tuvalet temizliği, cam temizliği özenle yapılır. Temizlik yaparken evdeki eşyaların zarar görmemesi gerekir. O yüzden temizlik işinin uzman ellerde yapılması hem sağlık hem maddi açıdan size olumlu yansır.

Sakarya Ev Temizliği Tertemiz Temizlik Firması ihtiyaç duyduğunuz her türlü temizlik gereksinimi için profesyonel ekibi ve özel temizlik ürünleri ile sizlere hizmet vermektedir. Firma maksimum müşteri memnuniyeti ve güvenini ön planda tutarak çalışmalarına istediğiniz zaman periyodlarında veya düzenli aralıklarla yapmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

4+1 ev temizliği yapılacak. Yalnız temizlik cumartesi olması gerekiyor. Acilen fiyatla birlikte döner misiniz?

Telefon numaramızdan bizlere ulaşırsanız sizlere detaylı bilgi verebiliriz.

Tabi ki. Aradığınız taktirde istediğiniz zaman planlama yapabiliriz.

Firmamız inşaat temizliği yapmaktadır.