İnstagram
WhatsApp
Telefon
  • Adapazarı/Sakarya
Fabrika Temizliği

Fabrika Temizliği

Fabrika temizliği Tertemiss Temizlik Firması iş yerlerinizi, atölyelerinizi, işletmelerinizi profesyonel ekibimizle birlikte güvenli ve sağlıklı şekilde temizler sizlere teslim ederiz.

Fabrikalar insan trafiği ve araç trafiğinin çok olduğu yerlerdir. Çalışma yapısına göre üretim yerleri oldukça fazla kirlenebilir. Bu nedenle çalışanların sağlığını tehdit eder düzeye gelebilmektedir. Bundan dolayı fabrikaların temizliği için mevzuatlar belirlenmiştir. Bu alanların bakımı ve temizliğinde kendi bünyelerinde yapabilmeleri maliyet açısından veya organizasyon yapısından dolayı problemlere neden olabilir. Tüm bunlar fabrika temizliğinde bu işte profesyonel temizlik firmalarından yardım almak en iyi çözüm olacaktır.

Tertemiss Temizlik Firması fabrika temizliği konusunda mevzuatlara ve prosedürlere uygun olarak yapar. Fabrikaların üretim durumları ve çalışma kurallarına göre farklı temizlik çözümleri sunar. Çalışma alanlarınızı steril temizliği ile çalışanlarınızın da sağlığı olumlu etkilenir.

Fabrikaların çalışma pozisyonlarına ve temizlik ihtiyaçlarına göre günlük temizlik, haftalık veya aylık temizlik ile detaylı hijyen çözümlerle hizmetinizdeyiz. Fabrika temizliğinde profesyonel ekibimiz, alet araç gereç ve temizlik maddeleri detaylı temizlik yapılarak memnuniyetiniz sağlanır. Eğitimli personellerimiz hangi alanlarda hangi temizlik maddelerinin kullanılması gerektiğine dair eğitimlidir. Fabrika ortamında hijyeni sağlamak önemlidir.

Fabrika temizliğinde kullanılacak gerekli kimyasallar bilinçli şekilde kullanılır. Alanların temizliği, makinelerin temizliği, bahçe temizlikleri, lavabo, tuvalet, koridor, mutfak üretim alanlarının temizliği tecrübeli ekip tarafından yapılmaktadır.

Tertemiss Temizlik Firması Fabrika Temizliği sağlıklı, hijyen ve organik temizlik ürünleri ile en iyi hizmeti vermek için heyecanla çalışmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

4+1 ev temizliği yapılacak. Yalnız temizlik cumartesi olması gerekiyor. Acilen fiyatla birlikte döner misiniz?

Telefon numaramızdan bizlere ulaşırsanız sizlere detaylı bilgi verebiliriz.

Tabi ki. Aradığınız taktirde istediğiniz zaman planlama yapabiliriz.

Firmamız inşaat temizliği yapmaktadır.