İnstagram
WhatsApp
Telefon
  • Adapazarı/Sakarya
İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik Şirketleri Sakarya Tertemiss Temizlik Firması    tarafından profesyonel olarak yapılmaktadır.

İnşaat sektörünün gelişmesi kullanılan malzemelerin çeşitliliği ile oteller, plazalar, villalar, çok katlı binalar, alış veriş merkezleri inşaat sonrası temizliğinde konusuna hakim temizlik firmaları tercih edilmektedir.

İnşaat sonrası temizlik kaba temizlik yani inşaat bitmeden son aşamadaki temizlik kaba pisliğin atılmasıdır. Bir de inşaat sonrası detaylı temizlikte boya badana yapıldıktan sonraki temizlik olarak karşımıza çıkar. Temizlik işi aksaklık çıkmadan eksiksiz yapılması kullanılacak personelin konudaki bilgisi tecrübesi ön plana çıkar. Firmamız inşaat sonrası temizlik kontrolü müşterimizle birlikte yapılır.

Temizlik işi önemlidir. Doğru ellerde yapılması sağlık ve maliyetler açısından önemlidir. Hangi temizlik malzemesinin nerede ve ne oranda kullanılacağı bilmeyen kişilerce yapılan işler geriye dönüşü olmayan hasarlara da yol açabilir. Zaman hepimiz için önemlidir. Baştan sağma yapılan işler için tekrar geriye dönüp yaptırmak boşa harcanan enerji zaman israfıdır.

Otel, plaza, AVM, hastane, ev, villa inşaat sonrası temizlik ihtiyaçları şirketimiz tarafından profesyonel olarak karşılanır. Temizlik sağlık açısından çok önemli olduğu kadar, temizlik yapılan malın değerini korumak da önemlidir. İnşaat sonrası temizlik İnşaat atıkları, ders kalıntıları, çimento, seramik kırıkları, pencere çerçevelerindeki bantların sökülmesi hepsi detaylı ve ince bir temizlik gerektirir.

Müşterilerimizin tüm talepleri göz önünde bulundurularak kaba ve ince inşaat temizliği yapılır. Tertemiss Temizlik Şirketi en iyi hizmeti sunarken uygun fiyat seçenekleri ile farklı alternatif çözümler sunar.

Sıkça Sorulan Sorular

4+1 ev temizliği yapılacak. Yalnız temizlik cumartesi olması gerekiyor. Acilen fiyatla birlikte döner misiniz?

Telefon numaramızdan bizlere ulaşırsanız sizlere detaylı bilgi verebiliriz.

Tabi ki. Aradığınız taktirde istediğiniz zaman planlama yapabiliriz.

Firmamız inşaat temizliği yapmaktadır.