İnstagram
WhatsApp
Telefon
  • Adapazarı/Sakarya
İş Yeri Temizliği

İş Yeri Temizliği

Günümüzde değişen yaşam şartları nedeni ile iş yerlerinde geçirilen zaman gün geçtikçe artmaktadır.

İş yeri temizliği firmanın kendi personeli tarafından veya işinde profesyonel temizlik şirketleri tarafından yapılmaktadır.

İş yerinde geçirilen zamanın çok olması çalışma ortamının temiz olması çalışanların sağlığı açısından temizlik önemlidir. İş yerlerinde temizlik çalışılan ortam, nasıl bir iş üretildiği iş yeri temizliğinde dikkat edilecek hususlardır.

Masa Temizliği, masa başı bir işte mi çalışıyorsunuz? Eğer bu şekilde bir işte çalışıyorsanız masanızın ve diğer demirbaşların her gün düzenli olarak temizlenmesi gerekir. Böylece daha sağlıklı bir ortam sağlanmış olacaktır.

Halıların Temizliği, bazı iş yerlerinde ofislerde halı tercih edilmektedir. Çalışma ortamınızın daha sağlıklı olması için halıların günlük olarak süpürülmesi belirli zamanla temizlenmesi, silinmesi, yıkanması sağlık açısından önemlidir.

Teknolojik Cihazların Temizliği, iş yerlerinde ofislerde işleri daha kolaylaştıran bilgisayar, faks, fotokopi makineleri gibi birçok cihaz vardır. Bunlarında düzenli olarak temizlenmesi gerekir. Bu cihazların temizliği uzman ellerde yapılmalıdır.

Cam, Kapı, Pencere Temizliği İş yerleri ve ofislerin düzenli ve periyodik olarak temizlenmesi ve havalandırılması sağlıklı çalışma ortamı açısından önemlidir.

Sakarya İş Yeri Temizliği Tertemiss Temizlik Firması tarafından düzenli ve periyodik olarak yapılabilir. Çalışma saatleri günlük, haftalık, aylık veya part time olarak iş yeri ortamına göre düzenlenmektedir. Sağlıklı ve hijyen bir ortam için maksimum müşteri memnuniyeti hedefiyle yıllardır temizlik hizmeti vermekteyiz. Siz de bu ayrıcalıktan yararlanmak isterseniz bir telefon kadar yakınız.

Sıkça Sorulan Sorular

4+1 ev temizliği yapılacak. Yalnız temizlik cumartesi olması gerekiyor. Acilen fiyatla birlikte döner misiniz?

Telefon numaramızdan bizlere ulaşırsanız sizlere detaylı bilgi verebiliriz.

Tabi ki. Aradığınız taktirde istediğiniz zaman planlama yapabiliriz.

Firmamız inşaat temizliği yapmaktadır.