İnstagram
WhatsApp
Telefon
  • Adapazarı/Sakarya
Koltuk - Sandalye Yıkama

Koltuk - Sandalye Yıkama

Koltuk Yıkama Sakarya Sandalye Yıkama Sakarya Tertemiss Temizlik Şirketi,

 

Ev koltuklarını, ofis koltuklarını, cafe, restoran, sinema koltuk ve sandalyelerinin temizlenmesi, yıkanması konusunda profesyonel hizmet vermektedir.

Koltuklarınıza çay mı döküldü? Artık sorun değil. Lekesiz pırıl pırıl koltuklara sahip olmak çok kolay. Yıllarca üzerinde oturduğunuz en güzel anılar biriktiğiniz koltuk ve sandalyelerinize hapsolan leke ve kirlerden Tertemiss Temizlik Firması ile kurtulmanız mümkün. Evlerde hepimiz mutlaka düzenli olarak koltuklarımızı sileriz. Fakat bu işlem çoğunlukla yetersiz kalır. Sürekli kullanılan koltuklarda ve sandalyelerde kirler zamanla derinleşmiştir. Ne kadar silersek silelim kumaştan çıkmaz lekeler dışarıya zamanla püskürür. Koltuk Yıkama yöntemi, koltukların derinlemesine temizlikte en hijyenik yöntem olacaktır.

Zaman zaman ev hanımlarının sildiği koltuklarda yapılan temizlik derinlemesine olmaz. Yüzeysel temizlikle pis koku, leke kumaşın daha derinlerine gitmesine neden olur. Bu da koltukların kokmasına, böceklenmesine neden olabilir.

Alo koltuk yıkama hizmetine başlamış olan Tertemiz Temizlik Firması koltuklarınızın daha hijyen ve daha uzun ömürlü olmasını sağlayabiliriz. Koltuk sandalye kumaşı dokusuna yerleşen maytlara karşı en iyi çözüm koltuk yıkama işlemidir. Hijyen koltuk ve sandalyeler için firmamız bir telefon kadar size yakın.

Koltuk Yıkama Sakarya Tertemiss Temizlik Şirketi ile kirler, lekeler, dokuya işlemiş maytlar temizlenir. Pırıl pırıl hijyen koltuk ve sandalyeler ile sağlıklı ortam sağlarız. Ev, iş yeri, ofis, fabrika koltuk ve sandalye yıkama işlemlerinizi adresinizde yaparız. Hijyen, sağlık ve fiyat avantajlarımızla siz de tanışın.

Sıkça Sorulan Sorular

4+1 ev temizliği yapılacak. Yalnız temizlik cumartesi olması gerekiyor. Acilen fiyatla birlikte döner misiniz?

Telefon numaramızdan bizlere ulaşırsanız sizlere detaylı bilgi verebiliriz.

Tabi ki. Aradığınız taktirde istediğiniz zaman planlama yapabiliriz.

Firmamız inşaat temizliği yapmaktadır.