İnstagram
WhatsApp
Telefon
  • Adapazarı/Sakarya
Merdiven Temizliği

Merdiven Temizliği

Merdiven temizliği Sakarya Tertemiss Temizlik Firması tarafından apartmanlar, siteler, alışveriş merkezleri, plazalar, okul, hastane, iş yerleri için belirli zaman periyotlarda itina ile temizlik yapılır.

Çok katlı binalar, apartmanlar, siteler için merdivenlerin temizliği çoğu zaman sorun yaratır. Gerek mülk sahipleri gerek iş yeri sahipleri oturduğu çalıştığı alanların merdivenlerinin temiz olmasını isterler. Temizlik sorunu özellikle sitelerde apartmanlarda karşımıza çıkar. Bu anlaşmazlıklar yüzünden merdivenler günlerce temizlenmeyebilir. Bu da sağlık açısından sorun teşkil eder.

Merdiven temizliği çoğu binalarda apartman görevlisi tarafından yapılır. Fakat zaman zaman görevlinin bu konuda yetersiz kalması nedeni ile herkesin istediği gibi temiz sağlıklı merdivenler olmayabilir. Bu konuda en mantıklı çözüm merdiven temizliği için bu işi en iyi şekilde yapan temizlik firmalarıyla çalışmak olmalıdır. Çünkü çok katlı binalarda, plazalarda asansörler olsa bile merdivenler kirlenir ve tozlanır. Bunlar hava yoluyla evlerimize taşınır. Nefes aldığımız hava kalitesini de etkiler. Bunun önüne geçmek çok kolaydır. Düzenli aralıklarla yapılan merdiven temizliği bu sorunu tamamen ortadan kaldırır.

Merdiven ve korkulukların steril olarak temizlenmesi önemlidir. Buralar iş yerlerinde, çok katlı binalarda en çok el değen yerlerdir. Temizliğin önemi sağlığı beraberinde getirecektir. Bunun farkında olan firmamız organik temizlik malzemeleri ile en iyiyi sizlere sunmak için çalışır.

Tertemiss Temizlik Şirketi çok katlı binaların, sitelerin, iş yerlerinin merdiven temizliği işlerini düzenli olarak yürütür. En iyi hizmet ve uygun fiyat avantajlarımızla siz de tanışın. Bu ayrıcalıktan yararlanın.

Sıkça Sorulan Sorular

4+1 ev temizliği yapılacak. Yalnız temizlik cumartesi olması gerekiyor. Acilen fiyatla birlikte döner misiniz?

Telefon numaramızdan bizlere ulaşırsanız sizlere detaylı bilgi verebiliriz.

Tabi ki. Aradığınız taktirde istediğiniz zaman planlama yapabiliriz.

Firmamız inşaat temizliği yapmaktadır.