İnstagram
WhatsApp
Telefon
  • Adapazarı/Sakarya
Ofis Temizliği

Ofis Temizliği

Tertemiss Temizlik Firması olarak ofis temizlik hizmetlerini eksiksiz olarak vermekteyiz.

 

Ofis temizlik ihtiyaçlarınızı talepleriniz doğrultunda sağlıklı ve hijyen olarak gidermekteyiz.

Ofis temizliklerinde çalışma planlarını taleplerinize göre planlayabiliriz.  Farklı periyodlarda haftalık aylık temizlikler, part time temizlikler, günlük akşam temizlikleri gibi farklı çalışma seçenekleri sunuyoruz.

Ofisinizde detaylı bir temizlikte; camların temizliği güvenlik tedbirleri alınarak yapılır. Tüm temizlik malzemeleri firmamız tarafından temin edilir. Ofisteki tuvalet-mutfak, masalar, sandalyeler özenle temizlenir.

Her gün yarı zamanlı periyotlarla temizlik talebi sürekli karşılanabilir. Buna göre mesai saatinden sonra da temizlik yapılabilir.

Haftalık aylık temizliklerde ise sözleşmeye bağlı olarak toz alma işlemleri, çöplerin boşaltılması, bulaşıkların yıkanması gibi işlemleri yerine getirilir. Aylık ofis temizliğinde detaylı temizlik programı adım adım uygulanır. Aydınlatma temizliklerinden, duvar temizliği, koltuk temizliğine kadar son model teknolojik aletler ile sorunsuz şekilde yapılarak teslim edilir. Ayrıca nem ve rutubet giderme uygulamaları, bakterilere karşı sterilizasyon işlemleri profesyonel ekip tarafından gerçekleştirilir.

Ofis dezenfektasyonu buhar sistemleri, vakumlu temizleme, ulv sistemleri ile ortam havası temizleme sağlanmaktadır.  

Tertemiss Temizlik Firması olarak müşterilerimize temiz, hijyen bir ofis ortamı taahhüt ediyoruz.

Ofis temizliğinde farklı ihtiyaçlarınıza göre çalışma programı düzenlemekteyiz. Part time ofis temizliği, akşam ofis temizliği veya hafta sonu ofis temizliği gibi iş programlama ile taleplerinize çözümler sunuyoruz.

Sakarya Ofis Temizliği Tertemiss Temizlik Firması olarak nitelikli, profesyonel ve güler yüzlü ekip arkadaşlarımızla eksiksiz, güvenli ve sağlıklı olarak sizlere steril ortamlar sunmaktayız.

Sıkça Sorulan Sorular

4+1 ev temizliği yapılacak. Yalnız temizlik cumartesi olması gerekiyor. Acilen fiyatla birlikte döner misiniz?

Telefon numaramızdan bizlere ulaşırsanız sizlere detaylı bilgi verebiliriz.

Tabi ki. Aradığınız taktirde istediğiniz zaman planlama yapabiliriz.

Firmamız inşaat temizliği yapmaktadır.