İnstagram
WhatsApp
Telefon
  • Adapazarı/Sakarya
Otel Temizliği

Otel Temizliği

Otel Temizliği Sakarya Tertemiss Temizlik Firması birçok kuruma hizmet vermektedir.     Otel temizliği konusunda eğitimli ve tecrübeli ekiplerimiz detaylı bir çalışma gerçekleştirmektedir.

Turistlerin, iş insanlarının birçok grupların konakladığı, seminerler verdiği, toplantılar yaptığı otellerin çok temiz olması önemlidir. Çünkü müşterinin aynı oteli bir daha tercih etmesindeki en önemli kriter otelin temizliğidir. Otellerde sadece odaların değil mutfağın, lavabo, tuvaletlerin, mutfağın temiz olması son derece önemlidir.

Tertemiss Temizlik Firması geçmişten gelen tecrübesi ve uzman kadrosu ile otel temizliği konusunda işini profesyonel olarak yapar. Müşteri memnuniyeti bizim için olmazsa olmazdır. Otellerde camların, pervazların, merdivenlerin, odaların, mutfağın, tuvaletlerin, lobinin, duvarların kısacası her yerin titizlikle düzenli olarak temizlenmesi yapılan işin kalitesini arttırır. Temizlik hizmetinin gerçekleştirilmesi esnasında otel eşyalarının, malzemelerinin zarar görmemesi yıpranması gerekir. Eğitimli uzman ekiplerimiz özel temizlik ürünlerimizle birlikte detaylı otel temizliğini gerçekleştirir.

Otel Temizliği Sakarya Tertemiss Temizlik Firması müşteri memnuniyeti ön plandadır. Nano teknoloji aletleri ve özel temizlik ürünleri ile ince bir temizlik yapar. Uzman ekip hangi temizlik ürününün kullanılacağına karar verir. Firma Sakarya genelinde verdiği kaliteli hizmetle en çok tercih edilen temizlik şirketidir. Temizlik ihtiyaçlarında firma ile çalışma saatleri belirlenebilir. Profesyonel hizmet anlayışı ile işi, zamanında teslim eder. Sizlerin memnun kalması yapılan işin kalitesiyle doğru orantılıdır. Her türlü temizlik ihtiyacını eksiksiz ve zamanında yapmaya özen gösteririz.

Sıkça Sorulan Sorular

4+1 ev temizliği yapılacak. Yalnız temizlik cumartesi olması gerekiyor. Acilen fiyatla birlikte döner misiniz?

Telefon numaramızdan bizlere ulaşırsanız sizlere detaylı bilgi verebiliriz.

Tabi ki. Aradığınız taktirde istediğiniz zaman planlama yapabiliriz.

Firmamız inşaat temizliği yapmaktadır.