İnstagram
WhatsApp
Telefon
  • Adapazarı/Sakarya
Yatak Yıkama

Yatak Yıkama

Sakarya Yatak Yıkama hizmeti Tertemiss Temizlik Şirketi tarafından özenle yapılmaktadır.    Sakarya’da temizliğin tek adresi firmamız tüm temizlik ihtiyaçlarınızı profesyonel ekibimizle eksiksiz yapmaktadır.

Şöyle derin ve rahat bir uyku en son ne zaman uyudunuz diye sorsam? Herkes farklı sebeplerle uzun süredir derinlemesine bir uyku alamadığından bahseder. Peki bunun yıllardır üzerinde yattığınız yataktan kaynaklanabileceğini hiç düşündünüz mü? Belki de evinizin koltuklarını yatağınızdan daha sık temizliyorsunuzdur. Yatak ve yastıklarınız temizlenmemesinden, bakımsızlığından kaynaklanan maytlar çeşitli hastalıklara ve alerjilere neden olur. Keyifli bir uyku geçirmenin en önemli malzemesi temiz bakımlı yataktan geçer. Bakımlı ve temizlenen yataklarda mayt oluşmaz.

Sakarya Yatak Yıkama Tertemiss Temizlik Şirketi tarafından evinizde hizmet ile yataklarınız yıkanır. Yatak yıkama size daha rahat derin bir uyku sunar. Firmanın evinizde yatak yıkama sürecinde minumum düzeyde su kullanılarak en son teknolojik sistemlerle yataklarınız yıkanır. Yıkama süreci tamamlandıktan 4- 5 saat sonra yatağınız kullanıma hazırdır. Yani günlerce yatak kuruma süreci yoktur. Yataklarınız olduğu yerde temizlenir. Özel doğal solüsyonlar kullanılarak 1 saat gibi bir sürede yıkanan yataklarınız kısa sürede kurur ve tekrar uyumaya uygun hale gelir.

Yataklarda bulunan akarlar, virüsler, bakteriler insan vücudu için zararsız, toksit madde içermeyen etkili solüsyon ve yüksek sıcaklıklarda yıkanarak temizlenir.

Sakarya Yatak Yıkama Tertemiss Temizlik Firması günün sonunda sizlere iyi bir uyku çekebileceğiniz rahat, güvenli, sağlıklı bir yatak bırakır.

Sıkça Sorulan Sorular

4+1 ev temizliği yapılacak. Yalnız temizlik cumartesi olması gerekiyor. Acilen fiyatla birlikte döner misiniz?

Telefon numaramızdan bizlere ulaşırsanız sizlere detaylı bilgi verebiliriz.

Tabi ki. Aradığınız taktirde istediğiniz zaman planlama yapabiliriz.

Firmamız inşaat temizliği yapmaktadır.