İnstagram
WhatsApp
Telefon
  • Adapazarı/Sakarya
Hakkımızda

Hakkımızda

TERTEMİSS TEMİZLİK FİRMASI

Sakarya genelinde hizmet veren temizlik firması, Tertemiss Temizlik kurulduğu günden bu yana profesyonel olarak hizmet vermektedir.

Tertemiss Temizlik firması olarak doğal ve sağlıklı temizlik ürünleri tercih ediyoruz. Uygun temizlik araç ve gereçleriyle sizlere profesyonel hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için işinde profesyonel güler yüzlü takım arkadaşlarımızda heyecanla çalışmaktayız. Sakarya temizlik şirketi genel temizlik gereksinimleri için ücretsiz keşif hizmeti vermektedir. Firmamız her türlü temizlik ihtiyacı için gerekli ekip ve ekipmana sahiptir.

Kaliteli ve sağlıklı malzemelerle ofis temizliği, işyeri temizliği, villa temizliği, inşaat sonrası temizlik, merdiven temizliği, yerinde halı yıkama, tesis temizliği, mermer cilalama, dış cephe temizliği, fabrika temizliği, koltuk temizliği ve bina temizliğini profesyonel ve sorunsuz şekilde yapmaktadır.

NEDEN BİZ

Sakarya Temizlik Şirketleri profesyonel ekip ve sağlıklı ekipmanlarımızla ön plana çıkan firmamız aldığı işi eksiksiz ve sorunsuz şekilde zamanında teslim eder. Sizden aldığımız güvenle yaptığımız işin önemini bilmekteyiz. Güler yüzlü ekip arkadaşlarımızla temizlik malzemeleri dahil hizmet sunarız. Sağlık için hijyen önemli diyerek yola çıkan Tertemiss Temizlik Şirketi Sakarya’da sizlere bir telefon kadar yakın.