İnstagram
WhatsApp
Telefon
  • Adapazarı/Sakarya
Gündelik Temizlikçi

Gündelik Temizlikçi

Gündelik Temizlikçi

Gündelik Temizlikçiye mi ihtiyacınız var? Ya da güvenilir işinin uzmanı gündelik temizlikçiye mi ihtiyacınız var? Biz sizlerin bu arayışınıza son veriyoruz. Sakarya ve ilçelerinde hizmet veren Sakarya’nın köklü temizlik firmalarından Tertemiss Temizlik Firması eğitimli güler yüzlü profesyonel elemanları ve kaliteli temizlik ürünleri ile temizlik ihtiyaçlarınızı eksiksiz yapar ve sizlere sağlıklı yaşam alanları sunar.

Nerelere mi hizmet veriyoruz? Tertemiss Temizlik Firması Sakarya, Adapazarı, Arifiye, Maşukiye, Kırkpınar, Hanlı Sanayi bölgelerinde her türlü temizlik ihtiyacını profesyonel olarak gerçekleştirmektedir. Uygun fiyatlarımız gündelik, part time, haftalık, aylık çalışmalarımızla yenilikçi çözümler sunuyoruz.

Gündelik temizlik ihtiyacında cazip fiyatlarımız ve işinin ehli çalışanlarımızla işimizi en iyi yapmanın heyecanıyla hareket ediyoruz. Müşteri talep ve istekleri doğrultusunda iş bitimi kontroller yapıldıktan sonra teslim gerçekleşir. Bu süre içerisinde işin takibini kendimiz yaparız. Duvar silme, koltuk, halı silme, mutfak, cam silme, bahçe, otopark temizleme tüm temizlik hizmetleri kaliteli temizlik maddeleri ile yapılır. Düzenli eğitimden geçen personellerimiz hangi ürünün nerede, nasıl ve ne miktarda kullanacağını çok iyi bilir. Tüm eşyaların ve yaşam alanların dokusunu bozmadan derinlemesine temizlik yapılır. Gündelik işlerinizde de yanınızdayız. İster yarım gün ister tam gün ihtiyaçlarınız periyodik olarak yapılır. Çalışma saatlerimiz sizin ihtiyaçlarına göre belirlenir.

Gündelik Temizlikçi Sakarya Tertemiss Temizlik Firması tarafından güvenle ve uygun fiyatlarla yapılır. Size bir telefon kadar yakınız. Arayın tanışalım. Sizde kaliteli hizmet ve uygun fiyat avantajlarımızla tanışın.

Sosyal Medya :
Sakarya Temizlik Firması
ÖNCEKİ
Temizlikçi Bayan Sakarya
SONRAKİ