İnstagram
WhatsApp
Telefon
  • Adapazarı/Sakarya
Temizlikçi Bayan Sakarya

Temizlikçi Bayan Sakarya

Temizlikçi Bayan Sakarya

Temizlikçi Bayan Sakarya; güvenilir, pratik, işinin ehli, güler yüzlü temizlikçi bayan arıyorsanız tek adres Tertemiss Temizlik Firmasıdır. Sakarya merkezde bulunan şirketimiz bünyesinde erkek ve bayan personellerimiz bulunmaktadır. Tüm elemanlarımız düzenli olarak yapılacak işin, mahiyeti, kullanılması gereken malzemeler, neyin nasıl kullanılacağı konusunda bir dizi eğitimden geçmektedir.

Günümüzde tanımadığınız inanlara evinizi, işyerinizi teslim etmek elbette ki çok zor. Bazen öyle olumsuz durumlarla karşılaşıyoruz veya duyuyoruz ki artık bu kadar da olmaz dedirtiyor. Tüm arayışlarınıza temizlik alanında son veriyoruz. Yılların köklü firması Tertemiss Temizlik Şirketi olarak yaptığımızın işin bilincinde, iş ahlakıyla profesyonel olarak temizlik işini yıllardır yapmaktayız. Sizlere tam gün, isterseniz yarım gün olarak dilediğiniz şekilde hizmet verebiliriz. Bizlere ne iş yapılacağı konusunda bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Alanında uzman elemanlarımız yaşam alanlarınızı istediğiniz şekilde temizleyerek hijyen hale getirecektir.

Temizlikçi Bayan veya erkek personel talep edebilirsiniz. Gelen personele ne iş yaptıracağınızı bize önceden söylemeniz yeterli olur. Koltuk silme, halı silme, ütü yapma, duvar silme veya buzdolabı temizlemek vs. gibi hizmetler alabilirsiniz. Yaşam alanlarınızdaki tüm eşyalara zarar vermeden derinlemesine temizleyerek mis gibi ortamlar sunarız. Yaptığımız işler memnuniyet garantilidir.

Sakarya’da temizliğin ve güvenin tek adresi Tertemiss Temizlik Firmasıdır. Bizlere duyduğunuz güven ve yüklediğiniz sorumluluk için teşekkür ederiz. Uygun fiyatlar ve sizlere göre dizayn edeceğimiz çalışma saatlerimiz ile her zaman yanınızdayız.

Sosyal Medya :
Tertemiss Firması
ÖNCEKİ